poczekaj sekundeczkę
MENU
start / OSIĄGNIĘCIA
serwis w tej chwili ogląda 5 osób
   | modyf: MG 2016-01-29, 14:37 | 152 odsłon
serwiszglossie
 

RELIGIA
       - Konkurs wiedzy o Janie Pawle II – szkoły ponadgimnazjalne 2012

I miejsce:  Justyna Hadała IIIE, Katarzyna Lewandowska IIID, Eliza Gleba IIIB
III miejsce: Agata Jodko IIB, Katarzyna Makulus IIB, Paulina Rewak IIB,

                - Diecezjalny Konkurs Plastyczno-Literacki „Błogosławiona Bolesława Lament”

III miejsce: Sabina Kowalczyk IIID

                - XVI Ogólnopolski Konkurs Biblijny (etap diecezjalny)

IV miejsce: Justyna Hadała IIIE

 

JĘZYK POLSKI
                - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:

Małgorzata Janik IIIC laureatka III etapu, Elżbieta Połoch IIC i Paulina Bloch IIB – laureatki II etapu.

 

JĘZYK ANGIELSKI
                 - Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

Jędrzej Chiliński IIIC – 96 miejsce, Michał Buszkiewicz – 98, Michał Sadowski – 198 w Polsce.

                - Konkurs j. angielskiego „Pokaż nam język”.

Kulas Jakub 6 miejsce, Karolina Dziełak 16 miejsce.

                - Oxford Plus:

Adrianna Bok – laureatka I stopnia, Jędrzej Chiliński – laureat I stopnia, Karolina Dziełak – laureatka IV stopnia. Laureaci I stopnia: Michał Buszkiewicz, Michał Sadowski, Barbara Kędzierska, Karolina Czerniak, Agata Frątczak.

                - Konkurs j. angielskiego „Pokaż nam język” (Gdańsk):

Michał Sadowski – 6 miejsce, Karolina Czerniak – 8 miejsce.

 

JĘZYK FRANCUSKI
                - Konkurs Marathon-Photo:

Damian Linkowski IIB i Martyna Szamreto IIE – II miejsce

w województwie.

 

FIZYKA I ASTRONOMIA
                - Olimpiada Fizyczna:

– udział Barbara Kędzierska

                - Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”:

– tytuł „Taona” uzyskała Barbara Kędzierska.

 

MATEMATYKA
                - Pomorski  Konkurs Matematyczno-Fizyczny „Wygraj indeks” Michał Buszkiewicz – laureat

                - Konkurs „Kangur Matematyczny”:

- wyróżnienia: Barbara Kędzierska IA i Michał Buszkiewicz IIIA

                - X Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne:

I miejsce – Barbara Kędzierska IA,

II miejsce – Michał Buszkiewicz IIIA,

III miejsce – Oskar Rutkowski.

                - Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka Innego Wymiaru”:

nagrody i wyróżnienia otrzymali:

W kat. I klas: Barbara Kędzierska i Piotr Kowalik

W kat. II klas: Jan Suchodolski

W kat. III klas: Oskar Rutkowski, Michał Buszkiewicz, Bartosz Zarucki.

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
                - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

zawody okręgowe III miejsce Katarzyna Suchodolska.

                - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie „Demokratis”:

Katarzyna Suchodolska – laureatka, finaliści: Dagmara Kaczmarczyk, Jędrzej Chiliński, Teresa Zakrzewska, Jakub Kulas.

 

HISTORIA
                - Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie”

– Rafał Murawski – etap wojewódzki.

                - Olimpiada „Prawa człowieka”

– Rafał Murawski – etap wojewódzki

 

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE
                - Olimpiada „Obrony Cywilnej” – III miejsce zespołowo

                - Turniej Pożarniczy :Młodzież zapobiega pożarom” – II miejsce

                - Turniej Motoryzacyjny „Prawo jazdy 2012” – udział szkolny

 

 PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
                - XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

IV miejsce Michał Buszkiewicz w etapie okręgowym

                - VII Olimpiada Przedsiębiorczości:

Krzysztof Kudła zakwalifikował się do etapu okręgowego w Warszawie.

                - III edycja projektu „Kafeteria edukacyjna dla licealistów” Akademia Edukacji Menadżerskiej

– Barbara Kędzierska 15 miejsce w kraju.

                - II edycja Olimpiady z „Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową”:

- Marta Kierzkowska – 23 miejsce w kraju.

                - „Konkurs wiedzy o przedsiębiorczości” – udział

                - „Moja przedsiębiorcza firma” – udział

 

 

 

 

 

 

 

 

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY