poczekaj sekundeczkę
MENU
podstrony

 

PROJEKTY AKTUALNE

PROJEKTY ARCHIWALNE
 
  

 

start / OSIĄGNIĘCIA / OD ROKU 2004/2005
serwis w tej chwili ogląda 4 osób
OD ROKU 2004/2005
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:36 | 33506 odsłon
serwiszglossie
zobacz też:

>> W 4-LETNIM LO
 

Kryteria przyznawania

honorowego tytułu

PRIMUS INTER PARES

od roku szkolnego 2004/2005: 

  • W trakcie nauki w szkole średniej wszystkie świadectwa promocyjne z wyróżnieniem 
  • Na świadectwie ukończenia szkoły średnia ocen minimum 4,75 oraz co najmniej bardzo dobra ocena z zachowania
  • Laureat olimpiad i konkursów przedmiotowych, artystycznych, sportowych co najmniej szczebla wojewódzkiego
  • Uzyskanie z egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych co najmniej 75% punktów 

 

EDYTA CHARZYŃSKA

rok szkolny 2004/2005  

  • Laureatka XVII Olimpiady Filozoficznej stopnia centralnego nauczyciel przygotowujący mgr Halina Bryszkowska
  • III miejsce w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Historia i życie"

       nauczyciel przygotowujący mgr Jarosław Jarosz

 

JAKUB STACHOWSKI

rok szkolny  2005/2006

  • I miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2005 roku
  • II miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w 2006 roku

        nauczyciel przygotowujący mgr Andzej Binięda

  • II miejsce w Indywdualnych Mistrzostwach Województwa w biegu na 800 m.

       nauczyciel przygotowujacy mgr Mirosław Figat

 

JANUSZ BORYS

rok szkolny 2005/2006

  • Laureat XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej szczebla wojewódzkiego nauczyciel przygotowujacy mgr Aneta Roś-Kozłowska
  • I miejsce w Rejonowych Zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej nauczyciel przygotowujacy mgr Andrzej Binięda

 

KAMIL KOŁODZIEJSKI

rok szkolny 2006/2007

  • Finalista etapu wojewódzkiego XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w 2008 roku

       nauczyciel przygotowujący  mgr Halina Wachowiak

  • Wyróżnienie w etapie krajowym Konkursu STOCKHOLM JUNIOR WATER PRIZE w 2006 roku
  • V miejsce w V EUROPEJSKIM KONKURSIE JĘZYKOWO-INFORMATYCZNYM E-AGLE ONLINE w 2007 roku.

        nauczyciele przygotowujący  mgr Stanisław Kundzicz i mgr Mirosław  Gutowski

 

JUSTYNA SIEMIERZ

rok szkolny 2006/2007

  • Udział w zawodach II stopnia XXXIII Olimpiady Geograficznej i Nautologicznej w  Olsztynie w 2007 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Maria Karólewska

  • Udział w etapie okręgowym III Olimpiady Języka Angielskiego Regent College 2007 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Stanisław Kundzicz

 

PAWEŁ KOTER

rok szkolny 2007/2008

  •  Laureat Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Politechnikę Gdańską w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik


IWONA SAMUL

rok szkolny 2007/2008

  • I miejsce w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Uczestniczka zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej w 2008 roku 

        nauczyciel przygotowujący  mgr Roman Kęsicki

 

MONIKA CIECHOMSKA

rok szkolny 2007/2008

  • Laureatka Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Politechnikę Gdańską w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik

  • Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur Matematyczny” w 2008 roku

        nauczyciel przygotowujący  mgr Ewa Reut   

 

BARTOSZ BARTOSEWICZ 

rok szkolny 2008/2009

  • II miejsce w wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w 2008 roku - kapitan drużyny

         nauczyciel przygotowujący  mgr Elżbieta Monkiewicz 

  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny
  • Udział w wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej

       nauczyciel przygotowujący  mgr Bogusław Królikowski

 

KAROLINA LEONTOWICZ

rok szkolny 2008/2009

  • Finalistka IX edycji Olimpiady Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 w 2009

       nauczyciel przygotowujący  mgr Jarosław Jarosz
  

 

MARTYNA ŻYLIS 

rok szkolny 2008/2009

  • Finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej  w 2009 roku
  • Laureatka zawodów okręgowych XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2008

         nauczyciel przygotowujący  mgr Roman Kęsicki

 

KAROLINA ANNA CIECHOMSKA

rok szkolny 2009/2010

  • Finalistka Konkursu Wiedzy o Krajach Francuskojęzycznych organizowanym przez NKJO w Toruniu w 2009 roku
    nauczyciel przygotowujący mgr Ewelina Story
  • Finalistka konkursu REGENT COLLEGE – of PARTICIPATION IN THE FINAL ENGLISH – LANGUAGE COMPETITION 2008 2009 2010
  • udział  w ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „ FOX” pod patronatem UJ

      nauczyciel przygotowujący mgr Stanisław Kundzicz

 

EWELINA DUNOWSKA

rok szkolny 2009/2010

  • Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w 2009 roku

 

 

MAGDALENA FIGAT

rok szkolny 2009/2010

  • II miejsce w zawodach lekkoatletycznych – 800 m kobiet XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich w 2008 roku
  • I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych 2000 m juniorek młodszych w 2008 roku
  • III miejsce w biegu na dystansie 800 m w Międzypaństwowym Meczu Lekkoatletycznym Juniorów  Polska-Włochy-Hiszpania w 2008 roku

 

HUBERT BYLIŃSKI

 rok szkolny 2009/2010

Laureat Konkursu Chemicznego „ Wygraj Indeks” Politechniki Gdańskiej i CEN w Gdańsku w 2010 roku

    nauczyciel przygotowujący  mgr Dariusz Wójcik

 

 

 

 

 

MIEJSCE DLA CIEBIE!

 

 

 

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY