Ładowanie strony
MENU
start / OSI��GNI��CIA / ROK SZKOLNY 2012/2013
serwis w tej chwili ogląda 10 osób
ROK SZKOLNY 2012/2013
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 33906 odsłon
serwiszglossie
pliki do ściągnięcia
 
RELIGIA:

-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej:
            Dominika Polakowska kl.1d – I miejsce;
                        Marta Michałowska kl.1d – III miejsce;
JĘZYK POLSKI:
            -58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:
                        Elżbieta Połoch kl.3c – finalistka;
            -„Ortograficzna Corrida”:
                        Sylwia Szymańska kl.1d – I miejsce;
            -„Złote Pióro”
                        Anna Konrzewska kl.1d – I miejsce;
                        Dominika Polakowska kl.1d – II miejsce;
                        Anna Dams kl.1d wyróżnienie;
                        Alicja Kalinowska kl.1a wyróżnienie
            -Powiatowy Konkurs Ortograficzny:
                        Aleksandra Banika kl.1c – II miejsce;
                        Katarzyna Skowyta kl.2b – III miejsce;
JĘZYK ANGIELSKI:
            -Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:
                        Michał Sadowski kl.2a – 132 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej;
            -Konkurs Języka Angielskiego WSB „Pokaż nam język”:
                        Karolina Czerniak kl.3a, Klaudia Dziekan kl.2c,
Michał Sadowski kl.2a, Adrianna Bok kl.3e – udział w eliminacjach okręgowych;
Michał Sadowski kl.2a – III miejsce w finałach;
            -Konkurs Języka Angielskiego „Oxford Plus”:
22. edycja (laureaci):
Agnieszka Sowińska kl.3a, Karolina Czerniak kl.3a, Michał Sadowski kl.2a;
23. edycja (laureaci):
Karolina Czerniak kl.3a, Michał Sadowski kl.2a,
Mateusz Jagiełło kl,3a, Agnieszka Sowińska kl.3a
JĘZYK FRANCUSKI:
            -Regionalny Konkurs Na Tłumaczenie Prozy i Poezji Francuskiej:
                        Damian Linkowski – II miejsce;
            -Francuski Maraton Fotograficzny:
                        Anna Bałdyga i Nadia Krawiecka – I miejsce w regionie;
                        – II miejsce w Polsce;
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
            -Olimpiada „Wiedza o Prawach Człowieka”:
                        Rafał Morawski – III miejsce w etapie wojewódzkim w Olsztynie;
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
            -Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
            -Olimpiada Przedsiębiorczości
            -Konkurs na spot filmowy promujący działalność NBP
            -Konkurs Ogólnopolski SIGG

JĘZYK NIEMIECKI:
            -Konkurs języka niemieckiego „Oxford Plus”:
                        Adrianna Bielecka kl.1c i Maciej Kornowski kl.1c – laureaci;
MATEMATYKA:
            -Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”:
                        Barbara Kędzierska kl.2a – II miejsce w województwie;
-Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez PWSZ w Elblągu:
Barbara Kędzierska kl.2a – II miejsce;
            -Pomorski Konkurs matematyczno-fizyczny „Wygraj indeks" organizowany przez Politechnikę Gdańską:
                        Barbara Kędzierska – finalistka;
-Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży:
                        Marcin Poczekało kl.1a – II miejsce;
                        Piotr Kuźnicz – III miejsce;
                        Łukasz Lebionko kl.3a – I miejsce;
                        Dawid Rupacz kl.3a – II miejsce;
                        Eryk Buraczewski kl.3a – III miejsce;
-I Powiatowy Konkurs Matematyczny im Z. Trzcińskiego w Bartoszycach:
                        Barbara Kędzierska kl.2a – I miejsce;
                        Dawid Łupacz kl.3a – III miejsce;
CHEMIA:
            -Konkurs Chemiczny organizowany przez Politechnikę Gdańską „Wygraj Indeks”:
                        Barbara Kędzierska, Wojciech Kokr – laureaci;
BIOLOGIA:
            -Wojewódzka Olimpiada Biologiczna:
                        Barbara Kędzierska – II miejsce;
            -Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:
                        Barbara Kędzierska – II miejsce;
                        Justyna Kowalczyk kl.2d, Karolina Niewęgłowska kl.1d – finalistki;
            -Centralna Olimpiada Ekologiczna:
                        Barbara Kędzierska – finalistka;
            -Konkurs Ekologiczny organizowany przez Starostwo Bartoszyce:
                        Justyna Kowalczyk kl.2d – I miejsce;
            -Konkurs „gospodarka Odpadami”:
                        Dawid Gwiazdowski kl.2a – I miejsce;
                        Iga Dajnowska kl.2d – II miejsce;
                        Karolina Niewęgłowska kl.1d – III miejsce;
WYCHOWANIE DLA BEZPIECZEŃSTWA:
            -Powiatowy Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej:
                        Adam Antosiak kl.2a, Łukasz Złotucha kl.2a– II miejsce;
            -Zawody Strzeleckie:
                        Piotr Zabłocki kl.2a, Mariusz Bielawski kl2.a – II miejsce w powiecie;
WIEDZA O KULTURZE:
            -Ogólnopolski Konkurs „Tęcza”:
                        Oliwia Niścigorska kl.1d – wyróżnienie;
            -Międzyszkolny konkurs w ramach „Tygodnia Patriotyzmu”:
                        Paulina Walczak kl.1d – wyróżnienie;
            -Szkolny Konkurs Plastyczny „Dzień bez Alkoholu”
                        Agata Budna kl.1b – I miejsce;

                        Natalia Jaworska kl.1b – wyróżnienie; 

96,35 %

ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2021r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY