poczekaj sekundeczkę
MENU
start / OSIĄGNIĘCIA / ROK SZKOLNY 2013/2014
serwis w tej chwili ogląda 5 osób
ROK SZKOLNY 2013/2014
   | modyf: MG 2016-01-29, 14:37 | 19714 odsłon
serwiszglossie
 

RELIGIA

            - Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II:

            Dominika Polakowska kl. 2d – I miejsce,

            Marta Michałowska kl. 2d – II miejsce,

            Klaudia Piorun kl. 2d – III miejsce.

            - Diecezjalny Konkurs Plastyczny:

            Aleksandra Prosińska – I miejsce,

            Alicja Jaworska – wyróżnienie,

            Alicja Omelańczuk – wyróżnienie.

MATEMATYKA

            - Konkurs Matematyczny „KANGUR”:

            Marcin Poczekajło kl. 2a – wyróżnienie,

            w konkursie wzięło udział 11 uczniów.

            - II Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Zbigniewa Trzcińskiego:

            w eliminacjach szkolnych wzięło udział 25 licealistów,

            Justyna Kowalczyk kl.3d – I miejsce,

            Piotr Kowalik kl.3a – III miejsce,

            w finale udział wzięło 11 uczniów.

            - XII Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne UWM:

            Marcin Poczekajło kl.3a – 14 miejsce.

            - VI Konkurs Matematyczny PWSZ w Elblągu:

            udział w finale 3 licealistów.

HISTORIA I WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

            - 55 Edycja Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

            Piotr Gajewski kl.3b – laureat zawodów okręgowych,

            Piotr Gajewski kl.3b – finalista zawodów centralnych /uzyskał zwolnienie z egzaminu pisemnego z WOS-u na maturze/.

JĘZYK POLSKI

            - XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

            Dominika Polakowska kl.2d – finalistka etapu centralnego.

            - Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Ortograficzna Cirrida”:

            Konrad Krauze kl.1c – I miejsce,

            Sylwia Szymańska kl.2d – II miejsce,

            Jolanta Borys kl.2a – III miejsce.

            - Powiatowy Konkurs Literacki „Złote Pióro”:

            Anna Konarzewska kl.2d – I miejsce.

            - Powiatowy Konkurs Recytatorski Pamięci Jana Pawła II:

            Alicja Kalinowska kl.2a – I miejsce.

            - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:

            Alicja Kalinowska kl.2a – udział w eliminacjach I, II i III stopnia.

            - Ogólnopolski Konkurs Językowy „SYNAPSA”:

            wyróżniono 8 licealistów z klas I, II i III.

CHEMIA

            - Konkurs Chemiczny Politechniki Gdańskiej „Wygraj Indeks”:

            Sylwia Zawada i Adam Antosiak – etap kwalifikacji.

JĘZYK ANGIELSKI

            - XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:

            Michał Sadowski – etap szkolny, etap rejonowy i 93 miejsce w Polsce na etapie centralnym.

            - Konkurs Języka Angielskiego „Pokaż nam język”:

            Natalia Monkiewicz, Aleksandra Postolska i Dominika Czerniak – etap szkolny,

            Aleksandra Postolska kl.1a – 13 miejsce – etap rejonowy w Gdańsku,

            Dominika czerniak kl.1a – 18 miejsce – etap rejonowy ,

            Natalia Monkiewicz kl.3c – 25 miejsce – etap rejonowy.

            - XXIII Edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus:

            Aleksandra Postolska – laureat 2 stopnia,

            Dominika Czerniak – laureat 2 stopnia,

            Karolina Jasińska – laureat 2 stopnia,

            Radosław Chojnacki – laureat 3 stopnia,

            Mariola Darasewicz – laureat 4 stopnia,

            Sylwia Szymańska – laureat 4 stopnia.

            - Ogólnopolski Konkurs Językowy „SYNAPSA”:

            Anna Dams kl.2d – II miejsce w Polsce,

            Aneta Ruszczyk kl.2a – IV miejsce w Polsce.

BIOLOGIA

            - Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

            Justyna Kowalczyk kl.3d – finalistka etapu wojewódzkiego,

            - Olimpiada Biologiczna:

            Justyna Kowalczyk kl.3d – laureatka zawodów okręgowych.

JĘZYK FRANCUSKI

            - Regionalny Konkurs Poezji i Prozy Francuskiej:

            Paulina Koszykowska – wyróżnienie.

            - Konkurs na Powieść Fotograficzną:

            Martyna Wójcik – nagrodzona.

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE

            - Strzelectwo:

            Natalia Kuberska, M. Rutkowska – II miejsce,

            Michał Haraf – III miejsce.

            - Rekreacyjny Niepodległościowy Turniej w Olsztynie:

            Łukasz Złotucha, Remigiusz Skrzecz, Agata Czubis – I miejsce.

            - Powiatowe eliminacje do konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”:

            A. Szczypura – I miejsce.

            - Powiatowa Olimpiada Obrony Cywilnej:

            A. Małyszew i A. Grygorowicz – II miejsce.

PCK

            - Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu:

            Aleksandra Bańka – I miejsce w rejonie,

            Aleksandra bańka – finalistka olimpiady wojewódzkiej.

           

 

           

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY