Ładowanie strony
MENU
ŻEROM W YOUTUBE

PROJEKTY AKTUALNE

 

 

 DYPLOMY I CERTYFIKATY

 

  






 


start / KADRA / DYREKCJA W HISTORII LO
serwis w tej chwili ogląda 9 osób
DYREKCJA W HISTORII LO
   | modyf: Mirosław Gutowski 2016-01-29, 14:36 | 36357 odsłon
serwiszglossie

 Funkcję Dyrektora szkoły pełnili:

 mgr Adam Koniewicz    - 1946/47

mgr Mateusz Trzaska    - 1947-1951; 1952-1954

      Stefan Majewski    - 1954/1955

      Cezary Suprun       - 1955-1972

mgr Henryk Szyszlak     - 01.09.1972 - 31.08.1991

mgr Andrzej Binięda   - 01.09.1991 - 31.08.2002

mgr Anna Jurgilewicz   - 01.09.2002 - do chwili obecnej

 
Funkcję Zastępcy Dyrektora pełnili:

 mgr Celina Wiszniewska     - 01.09.1971 - 31.08.1974

mgr Joachim Orienter       - 01.09.1974 - 31.08.1978

mgr Weronika Narkowicz   - 01.09.1978 - 31.08.1991

mgr Krzysztof Karólewski   - 01.09.1991 - 31.01.1999

mgr Anna Jurgilewicz        - 01.02.1999 - 31.08.2002

mgr Jarosław Klimko         - 01.05.2003 - do chwili obecnej

 

98,3 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2020r.
W NASZYM LICEUM

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
Rada Rodziców
konto Rady Rodziców przy LO
Bank Spółdzielczy w Bartoszycach
56 8855 0004 2001 0235 9474 0001
CERTYFIKATY