poczekaj sekundeczkę
MENU
start / OSI��GNI��CIA / ROK SZKOLNY 2012/2013
serwis w tej chwili ogląda 16 osób
ROK SZKOLNY 2012/2013
   | modyf: MG 2016-01-29, 14:37 | 15522 odsłon
serwiszglossie
 
RELIGIA:

-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej:
            Dominika Polakowska kl.1d – I miejsce;
                        Marta Michałowska kl.1d – III miejsce;
JĘZYK POLSKI:
            -58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:
                        Elżbieta Połoch kl.3c – finalistka;
            -„Ortograficzna Corrida”:
                        Sylwia Szymańska kl.1d – I miejsce;
            -„Złote Pióro”
                        Anna Konrzewska kl.1d – I miejsce;
                        Dominika Polakowska kl.1d – II miejsce;
                        Anna Dams kl.1d wyróżnienie;
                        Alicja Kalinowska kl.1a wyróżnienie
            -Powiatowy Konkurs Ortograficzny:
                        Aleksandra Banika kl.1c – II miejsce;
                        Katarzyna Skowyta kl.2b – III miejsce;
JĘZYK ANGIELSKI:
            -Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego:
                        Michał Sadowski kl.2a – 132 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej;
            -Konkurs Języka Angielskiego WSB „Pokaż nam język”:
                        Karolina Czerniak kl.3a, Klaudia Dziekan kl.2c,
Michał Sadowski kl.2a, Adrianna Bok kl.3e – udział w eliminacjach okręgowych;
Michał Sadowski kl.2a – III miejsce w finałach;
            -Konkurs Języka Angielskiego „Oxford Plus”:
22. edycja (laureaci):
Agnieszka Sowińska kl.3a, Karolina Czerniak kl.3a, Michał Sadowski kl.2a;
23. edycja (laureaci):
Karolina Czerniak kl.3a, Michał Sadowski kl.2a,
Mateusz Jagiełło kl,3a, Agnieszka Sowińska kl.3a
JĘZYK FRANCUSKI:
            -Regionalny Konkurs Na Tłumaczenie Prozy i Poezji Francuskiej:
                        Damian Linkowski – II miejsce;
            -Francuski Maraton Fotograficzny:
                        Anna Bałdyga i Nadia Krawiecka – I miejsce w regionie;
                        – II miejsce w Polsce;
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
            -Olimpiada „Wiedza o Prawach Człowieka”:
                        Rafał Morawski – III miejsce w etapie wojewódzkim w Olsztynie;
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
            -Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
            -Olimpiada Przedsiębiorczości
            -Konkurs na spot filmowy promujący działalność NBP
            -Konkurs Ogólnopolski SIGG

JĘZYK NIEMIECKI:
            -Konkurs języka niemieckiego „Oxford Plus”:
                        Adrianna Bielecka kl.1c i Maciej Kornowski kl.1c – laureaci;
MATEMATYKA:
            -Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”:
                        Barbara Kędzierska kl.2a – II miejsce w województwie;
-Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez PWSZ w Elblągu:
Barbara Kędzierska kl.2a – II miejsce;
            -Pomorski Konkurs matematyczno-fizyczny „Wygraj indeks" organizowany przez Politechnikę Gdańską:
                        Barbara Kędzierska – finalistka;
-Matematyczne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży:
                        Marcin Poczekało kl.1a – II miejsce;
                        Piotr Kuźnicz – III miejsce;
                        Łukasz Lebionko kl.3a – I miejsce;
                        Dawid Rupacz kl.3a – II miejsce;
                        Eryk Buraczewski kl.3a – III miejsce;
-I Powiatowy Konkurs Matematyczny im Z. Trzcińskiego w Bartoszycach:
                        Barbara Kędzierska kl.2a – I miejsce;
                        Dawid Łupacz kl.3a – III miejsce;
CHEMIA:
            -Konkurs Chemiczny organizowany przez Politechnikę Gdańską „Wygraj Indeks”:
                        Barbara Kędzierska, Wojciech Kokr – laureaci;
BIOLOGIA:
            -Wojewódzka Olimpiada Biologiczna:
                        Barbara Kędzierska – II miejsce;
            -Wojewódzka Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:
                        Barbara Kędzierska – II miejsce;
                        Justyna Kowalczyk kl.2d, Karolina Niewęgłowska kl.1d – finalistki;
            -Centralna Olimpiada Ekologiczna:
                        Barbara Kędzierska – finalistka;
            -Konkurs Ekologiczny organizowany przez Starostwo Bartoszyce:
                        Justyna Kowalczyk kl.2d – I miejsce;
            -Konkurs „gospodarka Odpadami”:
                        Dawid Gwiazdowski kl.2a – I miejsce;
                        Iga Dajnowska kl.2d – II miejsce;
                        Karolina Niewęgłowska kl.1d – III miejsce;
WYCHOWANIE DLA BEZPIECZEŃSTWA:
            -Powiatowy Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej:
                        Adam Antosiak kl.2a, Łukasz Złotucha kl.2a– II miejsce;
            -Zawody Strzeleckie:
                        Piotr Zabłocki kl.2a, Mariusz Bielawski kl2.a – II miejsce w powiecie;
WIEDZA O KULTURZE:
            -Ogólnopolski Konkurs „Tęcza”:
                        Oliwia Niścigorska kl.1d – wyróżnienie;
            -Międzyszkolny konkurs w ramach „Tygodnia Patriotyzmu”:
                        Paulina Walczak kl.1d – wyróżnienie;
            -Szkolny Konkurs Plastyczny „Dzień bez Alkoholu”
                        Agata Budna kl.1b – I miejsce;

                        Natalia Jaworska kl.1b – wyróżnienie; 

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY