poczekaj sekundeczkę
MENU

 

PROJEKTY AKTUALNE

PROJEKTY ARCHIWALNE
 
  

 

start / KADRA / PRACOWNICY SZKOŁY W CAŁEJ HISTORII LO
serwis w tej chwili ogląda 15 osób
PRACOWNICY SZKOŁY W CAŁEJ HISTORII LO
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 26236 odsłon
serwiszglossie

 

 

1.      Andrusiewicz Helena

2.      Andruszkiewicz Kazimierz

3.      Araśniewicz Grzegorz

4.      Araśniewicz Janina

5.      Araśniewicz Magdalena

6.      Argalska Eliza

7.      Banaszak Gertruda

8.      Bednarska Krystyna

9.      Bednarski Ignacy

10.  Bekier Irena

11.  Białecka Halina

12.  Białecki Andrzej

13.  Bielawny Krzysztof

14.  Bieniarz Maria

15.  Binięda Andrzej

16.  Binięda Anna

17.  Biszko Teresa

18.  Błogosławski Grzegorz

19.  Błyszczek Stanisław

20.  Bokisz Barbara

21.  Boras Aniela

22.  Borowicz Kazimierz

23.  Borys Tomasz

24.  Bryła Kazimiera

25.  Bryszkowska Halina

26.  Brzezińska Agnieszka

27.  Burdach Jadwiga

28.  Burdyniewicz Zenon

29.  Bury Jadwiga

30.  Cegiełka Andrzej

31.  Chilimończyk Witold

32.  Chilmanowicz Ewa

33.  Cichowicz Jan

34.  Ciechoński Kazimierz

35.  Cieślowski Andrzej

36.  Ciruk Józef

37.  Cis Grażyna

38.  Czapiewski Antoni

39.  Czech Stanisław

40.  Czupajło Krystyna

41.  Czwartek Helena

42.  Dereń Leszek

43.  Doroszko Anna

44.  Drogomir Jerzy

45.  Dulko Jadwiga

46.  Dycha Danuta

47.  Dyr Jadwiga

48.  Dytkiewicz Władysław

49.  Emilianów Alina

50.  Falkowska Weronika

51.  Ferster Anna

52.  Fit Lidia

53.  Gajdzis Romuald

54.  Gołąbek Ludwik

55.  Gotard Stanisław

56.  Gotard Weronika

57.  Gozdalska Krystyna

58.  Gutowski Mirosław

59.  Haraf Dorota

60.  Ignatowski Marek

61.  Ignatowski Zbigniew

62.  Januszkiewicz Elżbieta

63.  Jarmołowicz Wacław

64.  Jarosz Bolesława

65.  Jarosz Jarosław

66.  Jóźwicki Czesław

67.  Jurgielewicz Grzegorz

68.  Jurgilewicz Anna

69.  Kaczmarek Maria

70.  Kaliszuk Mikołaj

71.  Karoń Władysław

72.  Karólewska Maria

73.  Karólewski Krzysztof

74.  Karólewski Marek

75.  Kędzierska Agnieszka

76.  Kęsicka Grażyna

77.  Kęsicki Roman

78.  Kicuła Halina

79.  Klimko Jarosław

80.  Klimus Elżbieta

81.  Kłosiewska Maria

82.  Kobus Danuta

83.  Kochanowicz Jan

84.  Konasiewicz Teresa

85.  Kotulski Tadeusz

86.  Kowalik Agnieszka

87.  Kowalik Katarzyna

88.  Kozieł Danuta

89.  Kozieł Robert

90.  Kozioł Aniela

91.  Kozłowski Jan

92.  Kragiel Aneta

93.  Krauze Mieczysław

94.  Krawczyk Edyta

95.  Krawiec Helena

96.  Krawiec Wacław

97.  Krupska Janina

98.  Kryś Bogdan

99.  Kryś Janina

100.                     Kuczykowska Walentyna

101.                     Kundzicz Stanisław

102.                     Kundzicz Stanisław

103.                     Kurek Janina

104.                     Kurek Kazimierz

105.                     Kuzia Małgorzata

106.                     Kuźmowicz Anna

107.                     Kuźmowicz Irena

108.                     Kuźmowicz Mirosław

109.                     Kwaśniewska Danuta

110.                     Lasek Teresa

111.                     Likas Jerzy

112.                     Łabieniec Bolesław

113.                     Łada Maria

114.                     Ławrynowicz Teresa

115.                     Łęcki Kazimierz

116.                     Łukasiuk Sylwia

117.                     Łukasiuk Weronika

118.                     Łukaszewska Gizela

119.                     Łunio Mirosław

120.                     Łupij Alina

121.                     Machnowska Beata

122.                     Madejczyk Adam

123.                     Magura Krystyna

124.                     Majcher Elżbieta

125.                     Majewski Stefan

126.                     Malinowska Helena

127.                     Małecki Józef

128.                     Markowska Anna

129.                     Markowska Jadwiga

130.                     Mazur Krystyna

131.                     Mazur Zbigniew

132.                     Mielniczek Teodozja

133.                     Mielnik Zbigniew

134.                     Migasińska Bożena

135.                     Mikuś Zinaida

136.                     Misiarz Bożena

137.                     Młyńska Hanna

138.                     Mocio Stanisława

139.                     Monkiewicz Elżbieta

140.                     Mostecki Szymon

141.                     Mrozek Tadeusz

142.                     Mrozek Zbigniew

143.                     Nadwyczawska Irena

144.                     Nagórska Halina

145.                     Narkowicz Weronika

146.                     Nowak Alicja

147.                     Nowak Wiesława

148.                     Nowicka Wiesława

149.                     Nowicki Wilhelm

150.                     Nowodzielska Elżbieta

151.                     Oberkoch Waldemar

152.                     Obłamski Włodzimierz

153.                     Obłamski Zbigniew

154.                     Odyniec Maria

155.                     Oleksiuk Bronisław

156.                     Oleksiuk Motra

157.                     Olszewski Sylwester

158.                     Orienter Joachim

159.                     Orłowska Stanisława

160.                     Ostrowski Paweł

161.                     Oszczypko Maria

162.                     Panczenko Wiktoria

163.                     Paszota Stanisława

164.                     Patecka Eliza

165.                     Patecki Zbigniew

166.                     Pawłowska Barbara

167.                     Petraszko Marian

168.                     Petraszko Olga

169.                     Petz Feliks

170.                     Petz Zbigniew

171.                     Piaskowik Henryk

172.                     Pietrzak Zbigniew

173.                     Piziak Leokadia

174.                     Płoska Lucyna

175.                     Pochyła Anna

176.                     Podwysocki Jan

177.                     Prokocki Wojciech

178.                     Przybylska Grażyna

179.                     Radowska Janina

180.                     Reut Ewa

181.                     Rodziewicz Teresa

182.                     Rogowicz Andrzej

183.                     Roś-Kozłowska Aneta

184.                     Rudy Światosław

185.                     Rychel Elżbieta

186.                     Sawicki Czesław

187.                     Sienkiewicz Zbigniew

188.                     Sito Stanisław

189.                     Sokalska Anna

190.                     Stachowski Władysław

191.                     Stankiewicz Stanisława

192.                     Story Ewelina

193.                     Strąków Irena

194.                     Strojek Krystyna

195.                     Subocz Edward

196.                     Suprun Cezary

197.                     Suprun Teresa

198.                     Symonowicz Zenon

199.                     Szaknis Edmund

200.                     Szaryński Marian

201.                     Szeremeta Teresa

202.                     Sznytka Henryk

203.                     Szwaglis Hanna

204.                     Szyszlak Henryk

205.                     Śniedziewski Franciszek

206.                     Śnieżka Anna

207.                     Tabaka Stanisława

208.                     Trepanowska-Jungst Ewa

209.                     Trofimow Urszula

210.                     Trojanowski Jan

211.                     Trzaska Mateusz

212.                     Trzcińska Ludmiła

213.                     Trzciński Zbigniew

214.                     Tuszkowska Bronisława

215.                     Tuszkowski Jan

216.                     Urbanek Erazm

217.                     Urbańska Janina

218.                     Uryniuk Wiesław

219.                     Wachowiak Halina

220.                     Wasilak Mirosława

221.                     Węgrzyn Henryk

222.                     Wieszun Halina

223.                     Wilkaniec Zofia

224.                     Wiszniewska Celina

225.                     Wiśniewska Jadwiga

226.                     Wlazło Kazimierz

227.                     Wlaźnik Lidia

228.                     Woźny Józef

229.                     Wójcik Dariusz

230.                     Zabrzyjewski Marek

231.                     Zacharewicz Stanisław

232.                     Zamkowska Zofia

233.                     Zawadzka Albina

234.                     Żelichowski Marian

235.                     Żmińkowska-Gnat Maria

236.                     Żytko Zdzisław

 

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY