poczekaj sekundeczkę
MENU

 

PROJEKTY AKTUALNE

PROJEKTY ARCHIWALNE
 
  

 

start /
serwis w tej chwili ogląda 12 osób
serwiszglossie

„Żerom” w elitarnym gronie

Tylko trzy placówki z naszego województwa znalazły się w gronie tych, które zrealizują projekty dotyczące zachowania dziedzictwa narodowego. Jest wśród nich i nasza szkoła.

Dzięki współpracy Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego EFC z siedziba w Warszawie oraz Fundacji Szkoła z Klasą (SzK) ruszył w tym roku szkolnym program pod nazwą Edukacja Inspiracja. Jego celem jest animacja inicjatyw edukacyjnych w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całej Polsce poprzez finansowanie oryginalnych projektów naukowo-badawczych, społeczno-obywatelskich i językowo-artystycznych. 

Z 230 złożonych wniosków Komisja Ekspertów, w której zasiadają praktycy i eksperci edukacji min: dr Grażyna Czetwertyńska, Ewa Radanowicz, Elżbieta Tołwińska-Królikowska czy Mirosław Skrzypczyk wybrała 35 projektów, które otrzymają dofinansowanie. 
Nasza szkoła znalazła się w gronie wyróżnionych placówek edukacyjnych. 

Otrzymała fundusze na realizację projektu związanego z zachowaniem dziedzictwa narodowego. W województwie warmińsko-mazurskim tylko 3 szkoły otrzymały takie wsparcie.
 
informację przygotowała p. prof. Dorota Haraf
Dodał: Mirosław Gutowski       7 lutego 2018r.
Licealiści na rozprawie sądowej

Uczniowie klasy 2b, w celach edukacyjnych, odwiedzili bartoszycki sąd - wydział karny, by przyjrzeć się prawdziwej rozprawie. 

Wizyta była zaplanowana.

Sędzia przed rozprawą wprowadził młodzież w podstawy sprawy karnej, dotyczącej kradzieży. Zasygnalizował kto się pojawi w sali sądowej i w jakim charakterze. Zapowiedział wystąpienie prokuratora, choć zazwyczaj w prostych sprawach jego obecność nie jest konieczna.

Po rozpoczęciu do sali wszedł poszkodowany, a następnie oskarżony, któremu prokurator odczytał akt oskarżenia oraz okoliczności, w jakich dopuścił się kradzieży.

W sprawie zeznawała równiez konkubina poszkodowanego, jako świadek. Kilku świadków nie stawiło się w tym dniu w sądzie.

W ciągu niecałych dwóch godzin  nie nastąpiło rostrzygnięcie i sędzia zaplanował kontynuację przewodu sądowego pod koniec lutego.
Po opuszczeniu sali przez prokuratora, oskarżonego oraz poszkodowanego młodzież podzieliła się z sędzią swoimi spostrzeżeniami. Sędzia bardzo chętnie wszystko wyjasniał oraz zaprosił uczniów na kontynuację rozprawy. 

Dodał: Mirosław Gutowski       7 lutego 2018r.
Michał i Mateusz najlepsi w województwie w OWT

Michał Szaknis z kl.3a oraz Mateusz Kozłowski z kl. 3c zajęli odpowiednio I oraz II miejsce w II etapie Olimpiady Wiedzy Technicznej na poziomie województwa, w kategorii elektryczno-elektronicznej.

To wspaniały wynik.

Gratulujemy.

O zakwalifikowaniu się naszych elektroników  do etapu centralnego zadecyduje jednak komisja, na podstawie wyników wszystkich lauretatów ze wszystkich województw. 

Dodał: Mirosław Gutowski       6 lutego 2018r.
NASZE REPREZENTANTKI W XLVII OLIMPIADZIE LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Miło nam poinformować, iż dwie uczennice z klasy II b zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Weronika Lewandowska i Oliwia Szulc decyzją Komitetu Okręgowego XLVII OLiJP  zostały skierowane do części pisemnej na szczeblu okręgowym. Znalazły się tym samym w gronie 28 uczniów z całego naszego województwa, którym przysługuje takie prawo.

Podczas I etapu Weronika zajmowała się zagadnieniem: „Polowanie na byki” – błędy językowe we współczesnej polszczyźnie, natomiast Oliwia przygotowała pracę na temat: Życie od kuchni. Znaczenie i funkcje kulinariów w literaturze polskiej (i obcej) XIX i XX wieku.

 

Gratulujemy dziewczętom i trzymamy kciuki za ich udany start w Olsztynie 17 lutego 2018 r.

Dodał: Anna Doroszko       17 stycznia 2018r.
STUDNIÓWKA 2018

13.01.2018 w Domu Weselnym Wardomy maturzyści z naszego liceum zebrali się by wspólnie z rodzicami i nauczycielami bawić się do białego rana na wspaniałym i długo wyczekiwanym balu studniówkowym.

Uroczystą zabawę tradycyjnie rozpoczęliśmy przygotowanymi wcześniej choreografiami do poloneza.

Po części oficjalnej mogliśmy cieszyć się jedynym i tak wyjątkowym wieczorem. Wspaniałe stylizacje dziewcząt zmieniły je w prawdziwe gwiazdy wieczoru, a wytworne garnitury chłopców  sprawiły, że z niewinnych i niepozornych  wszyscy stali się dojrzałymi dżentelmenami.

Zabawa przebiegła pomyślnie, więc wszyscy możemy teraz skupić się tylko na nadchodzącej maturze.


Autor: Julia Pietrzak, kl. III B
 >> WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ <<

Dodał: Mirosław Gutowski       15 stycznia 2018r.
Sukces Jakuba Krzyszkowskiego w Olimpiadzie Biologicznej

 

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczeń klasy IIc JAKUB KRZYSZKOWSKI spełniając wszystkie wymogi, został ostatecznie zakwalifikowany do zawodów okręgowych Olimpiady Biologicznej.

Jakub uczestniczył w zawodach I-szego stopnia, gdzie wykazał się ogromną wiedzą z zakresu szkoły średniej i uzyskał wysoki wynik.

Napisał także pracę badawczą zatytułowaną: "Walory przyrodnicze projektowanej ścieżki dydaktycznej wokół Jeziora Mleczarskiego w Bartoszycach", która uzyskała pozytywną ocenę Komitetu Okręgowego.

Jakub prowadził badania do swojej pracy od lipca do listopada 2017, co ukazuje jego ogromne zaangażowanie.

Kolejny etap odbędzie się 20 stycznia w Olsztynie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

informację przygotowała p. prof. Aneta Roś-Kozłowska

 

 

Dodał: Mirosław Gutowski       11 stycznia 2018r.
Michał Szaknis w II etapie Olimpiady Fizycznej

Michał osiągnął bardzo dobry wynik w pierwszym, 2-częściowym etapie korespondencyjnym i otrzymał awans do II etapu. Teraz zmagania odbędą się w Gdańsku. 

Gratulujemy!!


Dodał: Mirosław Gutowski       11 stycznia 2018r.
Gwiazdka Czerwonokrzyska

 Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce zorganizowanej przez Szkolne Koło PCK.

Młodzież chciała sprawić radość dzieciom i przez miesiąc gromadziła zabawki, klocki, układanki, książki i przytulanki.

Akcja przebiegła pomyślnie a wolontariusze z zebranych rzeczy przygotowali upominki, które zostaną wręczone najmłodszym, by wprowadzić odrobinę szczęścia w ich życiu.


Wszystkim darczyńcom i wolontariuszom składam PODZIĘKOWANIA za zaangażowanie w nasze przedsięwzięcie - koordynator i pomysłodawca p. Elżbieta Monkiewicz

Dodał: Elżbieta Monkiewicz       6 stycznia 2018r.
Jest taki dzień

  Okres Bożego Narodzenia to nie tylko czas radosnego świętowania - kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale również czas przedstawień ukazujących wydarzenia w Betlejem, zwane "Jasełkami". Podtrzymując tradycje naszych przodków uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przygotowali jasełkowy program słowno-muzyczny. Czekając na nadchodzące Święta i życzymy wszystkim radosnych dni pełnych ciepła i spokoju. >>>

autor: p.prof. Dorota Haraf

Dodał: Zbigniew Mielnik       29 grudnia 2017r.
Szkoła Kompetencji Przyszłości

 

Otrzymaliśmy miłą wiadomość, przesłaną przez fundację Social Wolves z gratulacjami sukcesu w ubiegłorocznym Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2016.

Z 1109 szkół ponadgimnazjalnych, które zainicjowały swój autorski projekt społeczny w pierwszej praktycznej i zespołowej olimpiadzie„Zwolnieni z Teorii”, nasz projekt „Klatka z życia” pozwolił nam na wyróżnienie w rankingu przedstawiającym 150 szkół, których uczniowie najlepiej poradzili sobie z wyzwaniem zarządzania projektem, autoprezentacji czy pracą w zespole.

Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości docenia te szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi kompetencji praktycznych uczniów.

Dodał: D.K.       20 grudnia 2017r.
Olimpiada Zdrowy Styl Życia

15 grudnia odbył się II etap XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

Nadrzędnym celem tego konkursu jest wykształcenie wśród młodzieży potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia poprzez rozbudzanie zainteresowania zdrowym stylem życia.

Uczennice naszej szkoły Urszula Powierża z II A i Magdalena Prokocka z III C okazały się bezkonkurencyjne.

Magda zdobyła II miejsce a Ula uzyskała największą ilość punktów za co otrzymała dodatkową nagrodę i oczywiście I miejsce należało do niej.


Ula będzie reprezentowała nas na szczeblu wojewódzkim 15 marca.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodał: Elżbieta Monkiewicz       18 grudnia 2017r.
Sukces siatkarek, naszych ZŁOTEK

12 grudnia 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Regionu II Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Siatkarki z naszej szkoły w świetnym stylu pokonały rywalki zajmując I miejsce.

Gratulujemy sukcesu!

Skład reprezentacji:
Patrycja Rydel, Alicja Kłębucka, Zuzanna Dobrzyńska, Klaudia Kuźniewska, Laura Węglicka, Angelika Tymińska, Dominika Tadorowska, Weronika Maksimowicz.

Dodał: Magdalena Araśniewicz       18 grudnia 2017r.
I b wyjazdowo

Już niebawem pierwszoklasiści będą decydować o tym, jakie przedmioty warto realizować w zakresie rozszerzonym od klasy II. By nieco ułatwić wybór, w listopadzie i grudniu uczniowie klasy I b wzięli udział w dwóch wycieczkach. Pierwsza, na którą wybrali się humaniści z klas I i II, to kolejny wyjazd na zajęcia organizowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, a konkretnie przez Wydział Humanistyczny uczelni.  Formuła CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ pozwala zorientować się, które z nauk humanistycznych lub kierunków studiów prowadzonych przez ten wydział mogłyby zainteresować przyszłych studentów.

Natomiast 8 grudnia cała klasa I b gościła w placówce Straży Granicznej w Bezledach. Nasi uczniowie najpierw zostali zapoznani z ogólnymi informacjami na temat przejść granicznych podlegających pod Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej.  Mieli również okazję dowiedzieć się czegoś na temat warunków, które muszą spełnić kandydaci do służby, obejrzeć broń i wyposażenie oddane do dyspozycji funkcjonariuszy. Gwiazdą tej części spotkania niewątpliwie stał się Jami – pies poszukujący na przejściu granicznym narkotyków. Po tych atrakcjach grupa mogła zapoznać się ze specyfiką pracy na różnych stanowiskach w placówce.

Liczymy na to, że będziemy mogli udać się w oba te miejsca z kolejnymi wizytami. Być może te odwiedziny pomogą niektórym obrać w życiu konkretny kierunek. 

Dodał: Anna Doroszko       17 grudnia 2017r.
Konkurs Geoinformatyczny - Wygraj indeks Politechniki Warszawskiej

 kliknij w tę informację, by się przenieść na stronę politechniki

Dodał: Mirosław Gutowski       15 grudnia 2017r.
Spotkanie Rekolekcyjne

 

W środę 13 grudnia, w auli naszego liceum, odbyły się krótkie rozważania z okazji zbliżajacych się świąt Bożego Narodzenia. Swoimi przemyśleniami podzielił się z nami  ks. Piotr Hoffman, Duszpasterz Młodzieży w Diecezji Bielsko – Żywieckiej, przy okazji prowadzenia rekolekcji w Sanktuarium św. Brunona. Spotkanie, choć krótkie, dało wiele do myślenia i w sprawach zwykłych, typowo ludzkich a także  w wymiarze duchowym.


Spotkanie zorganizował ks. dr Roman Laskowski, nauczyciel religii w naszym LO.

zobacz więcej zdjęć

Dodał: Mirosław Gutowski       13 grudnia 2017r.
Marszałek Województwa W-M nagrodził naszych wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 12 grudnia wyróżnieni wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu naszego liceum odebrali  z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego podziękowanie za swoją pracę, aktywną postawę i czas poświęcony innym. Wyróżnieni uczniowie to: Alicja Spólnik z klasy III A, Paulina Krajewska, Daria Bloch, Julia Bielawska z klasy III B za pracę na rzecz dzieci z Domu Dziecka oraz Angelika Tymińska i Wiktoria Zacharczuk z klasy II C  za pracę w wolontariacie akcyjnym oraz internacie szkoły specjalnej. Ola Makar, Ola Tabaka, Nikola Smoleń, Julia Rubach uczennice również z klasy II C za aktywną pracę w wolontariacie akcyjnym m.in. włączeniu się po raz kolejny w akcję Znicz na rzecz hospicjum domowego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich aktywnych wolontariuszy pracujących w Domu Pomocy Społecznej oraz Centrum Pomocy Rodzinie na rzecz dzieci przebywających w rodzinach zastępczych oraz pozostałych wolontariuszy akcyjnych składa opiekun Szkolnego Koła Małgorzata Kuzia – pedagog szkolny

Dodał: Mirosław Gutowski       13 grudnia 2017r.
Szlachetna Paczka

 Szlachetna paczka łączy biednych i bogatych, daje impuls do zmiany, odkrywa potencjał w każdym człowieku.  

 

 

 

 

 

 

        

„Chcemy, żebyście wiedzieli, że kwota, którą przekazaliście na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI naprawdę ma wpływ na życie konkretnych ludzi i sprawiła, że dzięki Wam stało się ono piękniejsze. Dzięki Waszemu wsparciu razem możemy dokonywać czegoś ważnego.  Macie powód, by być dumni z tego, co robicie, bo to ważne i wyjątkowe. Dziękujemy Wam za to i gratulujemy. Razem naprawdę wpływamy na rzeczywistość.” – takie słowa skierował ksiądz Jacek Stryczek do uczniów naszego liceum, którzy zaangażowali się w działania SZLACHETNEJ PACZKI. Uczennice klasy II c zorganizowały  kiermasz własnoręcznie przygotowanych ozdób świątecznych, z którego dochód został wpłacony na konto stowarzyszenia Wiosna założonego przez księdza Jacka. >>>foto<<<

 

autor: p. prof. Dorota Haraf

Dodał: ZM       11 grudnia 2017r.
1A i 1C na sportowo w Olsztynie

1 grudnia odbyła się wycieczka klasy 1A i 1C do Olsztyna.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych w Parku Trampolin 7 JUMPSTREET.

p.prof. Magdalena Araśniewicz

 

... WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII FOTO

Dodał: Mirosław Gutowski       7 grudnia 2017r.
Andrzejki 30.11.2017

Zgodnie z tradycją, w naszej szkole w godzinach popołudniowych odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas pierwszych. 

Młodzież zorganizowała poczęstunek, dyskotekę oraz andrzejkowe wrożby.

Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor!

autor newsa: p. prof. Magdalena Araśniewicz

Dodał: Mirosław Gutowski       7 grudnia 2017r.
GALA WOLONTARIATU - NASI WOLONTARIUSZE DOCENIENI

----------------
więcej zdjęć w fotogalerii
----------------

5 grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Szkolne Koło Wolontariatu naszego liceum zostało uhonorowane tytułem "Inicjatywa Wolontariacka
roku 2017"

Wszechstronna działalność naszego koła została zauważona i doceniona.  

Wolontariusze odebrali statuetkę z rąk Starosty Powiatu Bartoszyckiego podczas uroczystej gali w Bartoszyckim Domu Kultury razem z koordynatorem koła pedagog panią Małgorzatą Kuzia oraz opiekunem grupy wolontariuszy z Domu Pomocy Społecznej panią Elżbietą Monkiewicz.  

Gratulujemy wolontariuszom sukcesu

Dodał: Mirosław Gutowski       6 grudnia 2017r.
Andrzejki z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej

Tradycyjne "Andrzejki" wolontariusze szkolnego koła spędzili wśród mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Mimo utrudnionych warunków spowodowanych trwającymi remontami w placówce udało się zaskoczyć i uprzyjemnić jesienny czas podopiecznym.
Nie zabrakło znanych i mniej popularnych zabaw z wróżbami a w przerwach pomiędzy nimi dziewczęta zaprezentowały wiersze i piosenki. Mogliśmy też posłuchać utworów granych na skrzypcach w wykonaniu Eweliny.

To był dla wszystkich bardzo dobry czas, pełen radości i satysfakcji z bycia potrzebnym drugiemu człowiekowi.

Dodał: Elżbieta Monkiewicz       6 grudnia 2017r.
Zajęcia profilaktyczne

 1 grudnia w auli naszej szkoły odbyło się szkolenie dotyczące zagrożeń związanych z handlem ludźmi, które przeprowadziła koordynator  Placówki Straży Granicznej w Bezledach ds. handlu ludźmi st. sierż. SG  Katarzyna Łuszczak. Spotkanie odbyło sie w ramach zajęć profilaktycznych dla młodzieży szkolnej. Uczestnikom zajęć przedstawiono m.in. przyczyny rozwoju tego procederu oraz  proces werbowania potencjalnych ofiar, omówiony został również program wsparcia i pomocy dla ofiar handlu ludźmi. 

p. prof. D. Haraf

 

Dodał: Ewelina Story       4 grudnia 2017r.
Serdecznie zapraszamy
Dodał: Ewelina Story       30 listopada 2017r.
Olimpiada Teologii Katolickiej

 Już po raz dwudziesty ósmy organizowana jest w Polsce olimpiada wiedzy religijnej. Idea konkursu zrodziła się wraz z powrotem katechezy do szkół w 1990 roku. W tym roku uczniowie zmagali się z tematem "Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka". W konkursie udział wzięło 29 uczniów naszej szkoły - przedstawiciele każdej z klas. W komisji zasiedli dostojni goście i sponsorzy: pan poseł Adam Ołdakowski, pan Henryk Olchowski, pan Stanisław Andrzejewski oraz pani Anna Jurgilewicz, pani Ewelina Story, pani Dorota Haraf i ks. Roman Laskowski.

Lista najlepszej "dziesiątki":

  1. Lewandowska Weronika II B
  2. Jemielniak Kinga II B
  3. Budna Joanna II A
  4. Łastowska Aneta II B
  5. Siedlecka Karolina II B
  6. Tabaka Katarzyna I B
  7. Przygoda Paula Michalina I B
  8. Husak Karolina I B
  9. Powierża Urszula II A
  10. Maksimowicz Weronika I A

Serdecznie gratulujemy!

Trzy pierwsze osoby wezmą udział w finale wojewódzkim w Olsztynie 7 marca 2018 roku. Życzymy sukcesów!

  

 tekst ks. Roman Laskowski

Dodał: Ewelina Story       29 listopada 2017r.
Dzień Patrona Szkoły

 Tradycją naszego Liceum jest uroczyste obchodzenie Dnia Patrona Szkoły. W tym roku uczciliśmy Stefana Żeromskiego podczas spotkania w auli szkolnej, gdzie obejrzeliśmy montaż literacki i pokaz slajdów o życiu i twórczości pisarza.

Następnie przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursie o S. Żeromskim. Laury w swoich grupach zdobyli Jakub Krzyszkowski i Jacek Wapniewski z kl. II C oraz Martyna Siemaszko i Maciej Monkiewicz z kl. I A.

Uroczystość przygotowała klasa II B pod kierunkiem p. prof. A. Kędzierskiej.

tekst p. prof. A. Kędzierska

 

Dodał: Ewelina Story       29 listopada 2017r.
Drużynowy turniej tenisa stołowego

   23 listopada w Lidzbarku Warmińskim odbył się Rejonowy Drużynowy Turniej w Tenisa Stołowego. Drużyna naszej szkoły w składzie: Katarzyna Wójcik i Nikoletta Smoleń z kl. II c po wyczerpujących pojedynkach i grach deblowych zdobyła II miejsce i zakwalifikowała się do turnieju wojewódzkiego.

  

 

 

 

 

 

 

W turnieju powiatowym, który odbył się w Górowie Iławeckim skład drużyny był inny. 

Rozgrywki dziewcząt zakończyły się II miejscem po grach pojedynczych i podwójnych Kasi Wójcik z II C i Patrycji Rydel z III A. Chłopcy również sklasyfikowani zostali na II miejscu dzięki zaangażowaniu Kacpra Gryczko i Rafała Terefeńko z kl. III A. Uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu maturalnego, który zbiegł się w czasie trwania turnieju rejonowego i dlatego skład drużyny uległ zmianie.

  

 

Gratulujemy wysokich miejsc i życzymy dobrych wyników na egzaminie!

 

 

 

autor tekstu: p.Elżbieta Monkiewicz

Dodał: ZM       28 listopada 2017r.
Michał i Mateusz w następnym etapie OWT

Miło nam poinformować, że nasi fizycy z zacięciem elektrotechniczno-elektronicznym, Michał Szaknis oraz Mateusz Kozłowski,  zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Technicznej. 

To już drugi sezon dobrej passy tych elektroników.

Gratulujemy!

Dodał: Mirosław Gutowski       22 listopada 2017r.
Listopad lirycznie

 Listopad jest specyficznym miesiącem. To czas wspominania tych, którzy odeszli. Czas zadumy i refleksji nad życiem i przemijaniem. W takim nastroju odbył sie w auli naszego liceum montaż słowno-muzyczny  "Listopad Lirycznie".

Zaproszeni goście mieli możliwość wysłuchania piosenek Edyty Gepert czy zespołu Dżem w wykonaniu : Malwiny Ławrynkiewicz, Oliwii Kasjaniuk, Szymona Uszyńskiego, Jakuba Lecha, Mai Sulwińskiej i Karoliny Szymańskiej przy akompaniamencie Jabuba Lechmana i Macieja Kwaśniewskiego oraz recytacji wierszy księdza Jana Twardowskiego i Leopolda Staffa przez  Laurę Butwiło, Katarzynę Tabakę, Urszulę Powierżę, Aleksandrę Tabakę oraz Andżelikę Tymińską. Z lirycznym pokazem akrobatyki połączonej z jogą wystąpiły Julia Pietrzak i Karolina Piwnicka.

 

   

 

p. prof. D. Haraf
Dodał: Ewelina Story       18 listopada 2017r.
Kongres Przyszłości

 

16 listopada 2017 uczniowie naszego liceum pod opieką pani prof. Danuty Kobus wzięli udział w Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości. Wydarzenie to zgromadziło znanych mówców, trenerów, przedsiębiorców oraz parlamentarzystów z naszego regionu. Mogliśmy brać udział w wykładach podzielonych na pięć bloków tematycznych, dotyczących m.in. zdrowia, nowych technologii, gospodarki,  życia w małych miastach oraz motywacji. W czasie tego wydarzenia spotkaliśmy wiele znanych osób ze świata telewizji np. Krzysztofa Ibisza, gen. Waldemara Skrzypczaka, Andrzeja Cichockiego oraz Łukasza Jakóbiaka. Ciekawe spotkania oraz wykłady motywacyjne dostarczyły nam wielu wrażeń i cennej wiedzy.

Wyjazd finansowało Starostwo Powiatowe w Bartoszycach.

Butwiło Laura III B

   

Dodał: Ewelina Story       18 listopada 2017r.
NIE PAL. JEŚLI PALISZ, PRZESTAŃ.

 

Dodał: Mirosław Gutowski       16 listopada 2017r.

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.
W NASZYM LO

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY