poczekaj sekundeczkę
MENU
start / OSIĄGNIĘCIA
serwis w tej chwili ogląda 9 osób
   | modyf: Ewelina Story 2016-01-29, 14:37 | 4528 odsłon
serwiszglossie
 

I SEMESTR 2014/2015

RELIGIA

     -  I miejsce w Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II

      Katarzyna Lalak - kl. 3a

      Joanna Czamlet - kl. 3a

      Aneta Ruszczyk - kl. 3a

JĘZYK POLSKI

      - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

      zakwalifikowana do II etapu Justyna Steć - kl. 3a

     -  Konkurs Wiedzy o Mediach

      zakwalifikowana do III etapu - finału krajowego- Justyna Małyszek kl. 2a

      - Powiatowy Konkurs Recytatorski Pamięci Jana Pawła II

      wyróżnienie uzyskała Nina Żerebna- kl. 1c

FIZYKA

   - 64 Olimpiada Fizyczna - zawody okręgowe w Gdańsku

      do II etapu zakwalifikowali się:

      Marcin Subocz - kl. 3a

      Kacper Śmietanka - kl. 2a

WIEDZA I SPOŁECZEŃSTWO

  -  Międzywojewódzki Konkurs "Czuję się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej"

      I miejsce w Warszawie zajęli:

      Agata Budna - kl. 3b

      Kamila Kowalska - kl. 3c

      Dagmara Jarzynka - kl. 3c

   - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

      Dagmara Jarzynka awansowała do etapu zawodów okręgowych.

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

   - Powiatowy Konkurs Plan Kariery - "Moja Kariera, Moja Przyszłość"

      wyróżnienie otrzymała Natalia Kopytko - kl. 2b

   - Powiatowy Konkurs "Promocja firmy - zadanie dla mnie"

      III miejsce: Patryk Piwnicki, Grzegorz Romanowski, Mateusz Sikorski - kl. 1c

GEOGRAFIA

   - Olimpiada Geograficzna

      do II etapu zakwalifikowała się Agata Budna kl. 3b

INFORMATYKA

- Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"

      udział 13 uczniów - kl. 2a i 6 uczniów - kl. 3a

INNE

 - Konkurs plastyczny - "Kotylion niepodległościowy":

      II miejsce Marianna Łosiewicz - kl.I

      wyróżnienie Patrycja Tomasik - kl. I

- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcze" - udział 10 uczniów.

 

 

 

     

 

98,2 %
ZDAWALNOŚĆ
MATURY
W 2017r.

KONTAKT

11-200 Bartoszyce

ul. Boh. Monte Cassino 9

lo@bartoszyce.info

Sekretariat
89 762 28 59
Pokój naucz.
89 762 10 83
Biblioteka
89 762 10 84
Pedagog
89 762 10 81
CERTYFIKATY